Strona główna Strony informacyjne
Rejestracja Zaloguj się
Regulamin portalu

Regulamin Portalu „POKAŻ RYBE” www.pokazrybe.pl

 

§1.

Właścicielem i administratorem portalu www.pokazrybe.pl jest  f.p.u.h.VIKADAMI  z Katowic

Kontakt z administratorem strony przez formularz kontaktowy.

 

§2.

1. Dostęp do forum, komentarzy wiadomości, ogłoszeń i blogów użytkowników oraz innych narzędzi i usług dostępnych w portalu www.pokazrybe.pl wymaga autoryzacji poprzez założenie wirtualnej wizytówki użytkownika portalu www.pokazrybe.pl. Po spełnieniu wymogu autoryzacji użytkownik otrzymuje pełny dostęp do usług oferowanych przez portal bezpłatnie.

2.Użytkownicy nie ponoszą absolutnie żadnych opłat w związku z użytkowaniem Portalu www.pokazrybe.pl .Dotyczy to użytkowników nie komercyjnych t.z.n. nie reklamujących się w Portalu „Pokaż rybę”.

 

 

§3.

1. Wirtualna wizytówka użytkownika portalu  www.pokazrybe.pl  dobrowolnie przez użytkownika i jej założenie jest jednoznaczne z akceptacją  niniejszego regulaminu.

2. Zaakceptowanie wypełnionego formularza rejestracyjnego(zarejestrowanie się na www.pokazrybe.pl) przez użytkownika oznacza jego zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie zawartych w nim informacji f.p.uh.VIKADAMI  w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. nr 133, poz.883)

3. Poprzez wysłanie formularza rejestracyjnego użytkownik potwierdza autentyczność i zgodność ze stanem faktycznym danych w nim zawartych.

Użytkownik ma obowiązek podać:

IMIĘ

MIASTO

WOJEWÓDZTWO

i WSTAWIĆ SWOJE FOTO

FOTO-zdjęcie wędkarza nie avatar i t.p.

UWAGA!Użytkownicy z kontami bez danych minmalnych jak wyżej

będą usuwani z naszego Portalu a ich konta usuwane.

4. Administrator nie kontroluje, ani nie weryfikuje danych identyfikacyjnych użytkownika zawartych w formularzu rejestracyjnym jednak konta użytkowników:

-z wulgarnymi nazwami

-z kropkami zamiast imienia i t.p.

-z dziwnymi czy wulgarnymi avatarami

-z nieuzupełnionym profilem

będą usuwane po 1 ostrzeżeniu.

5. Administrator zapewnia każdemu użytkownikowi portalu www.pokazrybe.pl  dostęp do dotyczących jego danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia po uprzedniej autoryzacji na jego koncie w Portalu.

6. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z ujawnienia hasła do portalu osobom trzecim, niezależnie od przyczyny ich ujawnienia.

7. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za dane ujawnione przez użytkownika w swojej wizytówce lub blogu, w szczególności imię i nazwisko, adres, numery telefonów lub komunikatorów internetowych. Ujawnienie powyższych danych jest dobrowolne, zaś użycie ich przez osoby trzecie nie będzie stanowiło podstawy do roszczeń wobec Administratora.

8.JEST ABSOLUTNIE ZABRONIONE ZAKŁADANIE DWÓCH KONT UŻYTKOWNIKA  (DUBLOWANIE KONT)NA WWW.POKAZRYBE.PL

OSOBY ,KTÓRE SIĘ TEGO DOPUSZCZĄ BEDĄ BEZ WYJASNIEŃ NA STAŁE BLOKOWANE W NASZYM PORTALU "POKAŻ RYBE"!

Zakładanie dwóch kont użytkownika przez jedną i tą samą sobę jest dla nas niczym innym jak oszustwem!

 

§4.

1.Użytkownik jest zobowiązany do korzystania z portalu www.pokazrybe.pl w sposób zgodny z obowiązującym prawem, normami społecznymi i obyczajowymi oraz postanowieniami niniejszego regulaminu.

2.Użytkownicy którzy nie będą stosować się do §4.1. będą usuwani z  www.pokazrybe.pl  a ich konto będzie na stałe zablokowane.

 

§5.

1. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za sposób, w jaki wykorzystuje portal www.pokazrybe.pl, w szczególności za treść zamieszczanych komentarzy i ogłoszeń oraz materiałów tekstowych, audiowizualnych i fotografii, z uwzględnieniem odpowiedzialności cywilnej i karnej za działania niezgodne z prawem.

2. Użytkownik zamieszczając na portalu materiały komentarze i ogłoszenia oraz materiały tekstowe, audiowizualne i fotografie, oświadcza iż posiada prawa do ich publikacji.

3. Użytkownik, poprzez zamieszczenie na portalu komentarzy, materiałów tekstowych, audiowizualnych i fotografii, udziela  f.p.u.h.VIKADAMI  niewyłącznej licencji na ich wykorzystywanie, utrwalanie, zmienianie, usuwanie, uzupełnianie, wykonywanie publiczne, wyświetlanie publiczne, zwielokrotnianie i rozpowszechnianie.

4. Administrator zastrzega prawo do zmiany lub skracania tytułów tekstów publikowanych na stronie głównej www.pokazrybe.pl

 

§6.

1.Reklamy i artykuły reklamowe na www.pokazrybe.pl  są zamieszczane po dokonaniu wpłaty uzgodnionej kwoty za taką usługę.

2.Administrator www.pokazrybe.pl nie ponosi odpowiedzialności za :treść reklam ,jakość usług reklamowanych na „POKAŻ RYBĘ” oraz za konkursy przeprowadzane przez reklamodawców  na ich stronach internetowych.

 

§7.

Administrator zastrzega sobie prawo do likwidacji wirtualnej wizytówki użytkownika portalu jeśli uzna to za uzasadnione, w szczególności w przypadku wykorzystywania portalu niezgodnie z postanowieniami obowiązującego prawa lub niniejszego regulaminu.

 

§8.

Administrator zastrzega sobie prawo do przesyłania do użytkowników za pomocą poczty elektronicznej treści informacyjnych i reklamowych pochodzących z portalu www.pokazrybe.pl oraz podmiotów współpracujących.

 

§9.

Administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Zmiany stają się obowiązujące w momencie ich publikacji.

 

Administracja Portalu „POKAŻ RYBĘ”-Portal Społeczności Wędkarskiej

 

SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN FORUM "POKAŻ RYBE"

Znajdziecie tutaj:


REGULAMIN FORUM oraz VADEMECUM UŻYTKOWIKA PORTALU I FORUM

 Aktualności · Ogłoszenia · POLECANE MIEJSCA I USŁUGI · REGULAMIN PORTALU "POKAŻ RYBĘ" · FORUM WĘDKARSKIE · ZDJĘCIA KONKURSOWE · ZDJĘCIA UŻYTKOWNIKÓW · KOŁA WĘDKARSKIE I KLUBY · KONTAKT Z REDAKCJĄ "POKAŻ RYBĘ"
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman